0 800 50 23 57 Безкоштовно по Україні

Гарантійні умови


Гарантійний термін експлуатації обладнання BIASI становить 24 місяці з дати введення його в експлуатацію Авторизованим сервісним центром.


Перше введення в експлуатацію обладнання BIASI має здійснюватися представником Авторизованого сервісного центру BIASI, незалежно від того, ким було виконано монтаж. Для отримання гарантії на котел Власнику необхідно викликати представника авторизованої сервісної служби для проведення пуско-налагоджувальних робіт та введення котла в експлуатацію.

Гарантія вважається недійсною, якщо перше введення в експлуатацію обладнання BIASI було виконано Власником самостійно або сервісним інженером інший сервісної служби, яка не має права на перше введення в експлуатацію.

Інформацію по Авторизованим сервісним центрам у вашому регіоні, ви можете дізнатися за телефоном 0 800-50 23 -57, або на офіційному сайті, в розділі "Сервісні центри"

 

Споживач втрачає право гарантійного обслуговування обладнання (безкоштовного усунення недоліків) якщо Гарантійний талон заповнений не повністю, не вірно, нечітко, якщо є виправлення або відсутні необхідні підписи і печатки. А також у разі якщо втрачена Сервісна книжка.