0 800 50 23 57 Безкоштовно по Україні
Безкоштовна доставка Новою Поштою!

Конденсаційні котли

BASICA Cond

BASICA Cond

BASICA COND – доповнює конденсаційну лінійку котлів BIASI: основним елементом якого є удосконалений пальник з повним попереднім змішуванням. Цей компактний конденсаційний котел, чудово працюючий як з низькотемпературною системою теплої підлоги, так і з радіаторним опаленням. Він забезпечує високий ККД, економію енергії та дбайливе ставлення до довколишнього середовища. BASICA COND має потужність 25 і 30 кВт в двухконтурному виконанні.

PARVA Recupera

PARVA Recupera

Універсальний

PARVA Recupera - це настінний газовий конденсаційний котел, призначений як для традиційних радіаторних систем опалення, так і для низькотемпературних систем: теплої підлоги, з функцією гарячого водопостачання. PARVA Recupera має потужність 24 і 28 кВт в двохконтурному виконанні.

RinNOVA Cond X

RinNOVA Cond X

Преміум комфорт

RinNova Cond X — конденсаційний котел BIASI, основним елементом якого є вдосконалений пальник з повним попереднім змішуванням.

Multiparva Cond H

Multiparva Cond H

MULTIPARVA Cond H - високоефективний, одноконтурний конденсаційний котел з низьким рівнем шкідливих викидів, з модуляційним пальником повного попереднього змішування і потужним теплообмінником з нержавіючої сталі.

RinNOVA Cond Plus

RinNOVA Cond Plus

Преміум комфорт

RinNOVA Cond Plus — конденсаційний котел BIASI, основним елементом якого є вдосконалений пальник з повним попереднім змішуванням.

ДЕ КУПИТИ?

Обладнання Biasi представлено сьогодні у всіх регіонах України. Продаж котлів та котлового обладнання Biasi на ринку України здійснюється через мережу офіційних авторизованих партнерів.

Оберіть на карті Ваш регіон (область України) щоб дізнатися контакти найближчого до Вас продавця.

Дізнайся більше
Каталог
продукціїPDF