Сервісний центр: 0 800 50 23 57 Безкоштовно по Україні
Безкоштовна доставка Новою Поштою!

Конденсаційні котли

RinNOVA Adaptive

RinNOVA Adaptive

BASICA COND – доповнює конденсаційну лінійку котлів BIASI: основним елементом якого є удосконалений пальник з повним попереднім змішуванням. Цей компактний конденсаційний котел, чудово працюючий як з низькотемпературною системою теплої підлоги, так і з радіаторним опаленням. Він забезпечує високий ККД, економію енергії та дбайливе ставлення до довколишнього середовища. BASICA COND має потужність 25 і 30 кВт в двухконтурному виконанні.

RinNOVA Cond

RinNOVA Cond

Преміум стандарт

RinNova Cond доповнює лінійку BIASI конденсаційними котлами. Ідеально підходить для радіаторних систем, а також для системи теплого пола. RinNova Cond — це компактний конденсаційний котел, який забезпечує високу ефективність, низьку витрату і мінімальний викид внутрішніх речовин. Доступні для відігріву і приготування ГВС потужністю 24, 28 і 32 кВт.

RinNOVA Cond X

RinNOVA Cond X

Преміум комфорт

RinNova Cond X — конденсаційний котел BIASI, основним елементом якого є вдосконалений пальник з повним попереднім змішуванням.

Multiparva Cond H

Multiparva Cond H

MULTIPARVA Cond H - високоефективний, одноконтурний конденсаційний котел з низьким рівнем шкідливих викидів, з модуляційним пальником повного попереднього змішування і потужним теплообмінником з нержавіючої сталі.

RinNOVA Cond Plus

RinNOVA Cond Plus

Преміум комфорт

RinNOVA Cond Plus — конденсаційний котел BIASI, основним елементом якого є вдосконалений пальник з повним попереднім змішуванням.

ДЕ КУПИТИ?

Обладнання Biasi представлено сьогодні у всіх регіонах України. Продаж котлів та котлового обладнання Biasi на ринку України здійснюється через мережу офіційних авторизованих партнерів.

Оберіть на карті Ваш регіон (область України) щоб дізнатися контакти найближчого до Вас продавця.

Дізнайся більше
Каталог
продукціїPDF