0 800 50 23 57 Безкоштовно по Україні
Безкоштовна доставка Новою Поштою!

Сталеві панельні радіатори

Тип 10

Тип 10Модель з однієї нагрівальної панеллю, де відсутні як конвектори, так і захисні решітки. Такі радіатори найбільш привабливі для лікарень чи дитячих установ. Вони через відсутність конвекції не накопичувалася бруд і пил, а також легко чистяться.

Тип 11

Тип 11Нагрівальна панель одна, але вже присутні ребра, які сприяють більш швидкому нагріванню. Через їх наявності пил прибирати з радіатора трохи складніше. Облицювальна решітка відсутня.

Тип 20

Тип 20Має дві панелі, що забезпечує більш високу потужність такого приладу на відміну від попередніх. В даному типі присутній кожух з решітки для циркуляції повітря, але відсутні конвектори.

Тип 21

Тип 21Складається також з двох панелей, на одній з яких вмонтовані ребра. Присутній кожух, який закриває радіатор зверху.

Тип 22

Тип 22Сьогодні найбільш популярний. Він має дві нагрівальні панелі, на кожній з них змонтовані ребра. Зовні радіатор захищений гратами.

Тип 30

Тип 30Батареї з трьома нагрівальними панелями, які захищені гратами. Конвектори в цих моделях відсутні.

Тип 33

Тип 33Найбільш потужна модель радіаторів, яка складається з трьох нагрівальних панелей. На кожній з них вмонтовано ряд ребер, а зверху батарея захищена кожухом. Такий варіант добре гріє і швидко нагрівається, але у нього є істотний недолік, він моментально накопичує пил і вимагає частого чищення, яка через наявність трьох рядів ребер досить проблематична.

ДЕ КУПИТИ?

Обладнання Biasi представлено сьогодні у всіх регіонах України. Продаж котлів та котлового обладнання Biasi на ринку України здійснюється через мережу офіційних авторизованих партнерів.

Оберіть на карті Ваш регіон (область України) щоб дізнатися контакти найближчого до Вас продавця.

Дізнайся більше
Каталог
продукціїPDF